O naszej firmie

Obraz

Firma Raczek.net rozpoczęła w sierpniu 2006 roku działalność jako dostawca usługi stałego dostępu do Internetu na terenie miasta i okolicy Głogówka. Na lokalnym rynku już od 1999 roku w branży IT.

Obraz

W maju 2008 zostaliśmy podłączeni do węzła telekomunikacyjnego poprzez łącze ATM OC3. Dzięki temu możliwym stał się jeszcze bardziej dynamiczny rozwój naszej firmy, a co za tym idzie możemy świadczyć naszym Klientom wysokiej jakości usługi telekomunikacyjne przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Celem firmy Raczek.net jest dostarczenie możliwie jak największej liczbie mieszkańców Głogówka oraz okolic wysokiej jakości usług telekomunikacyjnych w tym również stałego dostępu do Internetu. Regularnie poszerza się grono naszych zadowolonych klientów, co stanowi dla nas dodatkową motywację do pracy.

Zakres naszych usług dynamicznie się rozszerza. Każdy problem naszych klientów staramy się możliwie szybko i sprawnie rozwiązać jednocześnie zapewniając naszym Klientom najwyższą jakość usług przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Pracujemy intensywnie nad tym, aby kojarzono nas nie tylko z usługą dostępu o Internetu, ale również z rzetelnością, fachowością i szybkością działania.

Obraz

Niebawem rozpoczynamy inwestycję instalacji łącza światłowodowego w Gminie Głogówek. Dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu będziemy mogli dostarczać naszym klientom jeszcze więcej ciekawych usług, a dotychczasowa oferta będzie poszerzona o nowe prędkości dostępowe.

Należymy do iNet Group a co za tym idzie

Obraz
  • Legalność działania, wszystkie firmy są zgłoszene do Urzędu Komunikacji Elektronicznej, wystawiają faktury VAT, płacą podatki
  • Usługa na najwyższym poziomie, firmy posiadają łącza symetryczne, dobrze rozplanowany podział łącz, sieć kablowa lub radiowa oparta jest o wydajny szkielet.
  • Wykwalifikowane ekipy monterskie i serwisowe, szybko i sprawnie reagują na zgłoszenia klienta
  • Stale inwestycje w sprzęt, infrastrukturę i wiedzę techniczną aby zapewnić usługę na najwyższym poziomie
  • Reprezentują polski kapitał, zatrudniają polskich pracowników wspierając tym samym społeczności lokalne.
  • Wspomagajnie lokalnych społeczności udostępnając usługi placówkom oświatowym po preferyjnych cenach.

Zapraszamy do naszego nowego Punktu Obsługi Klienta:

ul. Spółdzielcza 3, 48-250 Głogówek

tel.: 77 43 72 800,

Obraz