Światłowód w Twoim domu

Obraz

Firma Raczek.Net otrzymała dofinansowanie z UE i rozpoczyna inwestycję instalacji łącza światłowodowego w naszej okolicy. Dzięki temu każdy chętny może bezpłatnie uzyskać nowoczesne połączenie internetowe. To okazja, która może się nie powótrzyć. Poznaj szczegóły i skorzystaj.

Światłowód nie ma konkurencji

Światłowód nie ma konkurencji! To najlepszy sposób połączenia z Internetem. To rewelacyjne prędkości i gwarancja bezpieczeństwa. Teraz, dzięki dofinansowaniu z UE nasi mieszkańcy mają jedyną okazję, by kosztowną instalację łącza światłowodowego otrzymać całkiem za darmo.

Taka okazja może się już nie powtórzyć

0zł

Dzięki wsparciu z UE możesz mieć jedyną okazję, by bez kosztów zainstalować światłowód w Twoim domu. Taka okazja może się już nigdy nie powtórzyć. Od Ciebie zależy, czy ją wykorzystasz...

Co to jest FTTH?

FTTH czyli światłowód do domu, to najnowocześniejsza technologia polegająca na doprowadzeniu do Państwa domu łącza FTTH, czyli łącza światłowodowego zakończonego gniazdem abonenckim. Jest to najnowocześniejsza forma połączenia z Internetem gwarantująca niesamowite prędkości dostepowe, nieosiągalna w innych technologiach stabilność, a wszystko to przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Ile to kosztuje?

W trakcie realizacji projektu przyłącze światłowodowe do Państwa domu jest współfinansowane ze środków UE oraz inwestora (naszej firmy), co oznacza, że klienci nie ponoszą żadnych kosztów takiego przyłączenia.

Szczegółowa oferta pakietowa będzie znana po zakończeniu inwestycji.

A co, jeśli się nie zdecyduję teraz?

Obraz

W trakcie trwania projektu przyłącze jest bezpłatne. Po zakończeniu użytkownik, który będzie zainteresowany łączem światłowodowym, będzie musiał pokryć pełne koszta instalacji wahające się od 500zł (budynek wielorodzinny) nawet do 5 000zł (budynek jednorodzinny).

Jakie są największe zalety światłowodu?

  • wysoka przepustowość łącza - (do 1 Gb/s) oraz wysoka jakość usług,
  • szeroka paleta usług: dostęp do Internetu, telewizja IPTV oraz CATV o wysokiej jakości HD/3D, VOD - telewizja na życzenie, telefonia VoIP (telefon stacjonarny), programy “w chmurze”, gry on-line, monitoring IP, wirtualne biuro i wiele, wiele innych,
  • odporność na warunki atmosferyczne oraz zakłócenia spowodowane działaniem innych sieci (ogromne większe bezpieczeństwo i stabilność w porównaniu do tradycyjnej technologii radiowej),
  • bezpieczeństwo: transmisja w sieci światłowodowej jest bardzo trudna do przechwycenia i podsłuchania przez osoby postronne,
  • niska awaryjność sieci: brak urządzeń aktywnych (zasilanych) pomiędzy użytkownikiem a serwerownią, stabilna jakość połączenia, brak rozłączeń podczas rozmów głosowych i video (bezproblemowe rozmowy Skype),
  • nieprzerywany streaming podczas oglądania materiałów video w Internecie np. YouTube, oglądanie transmisji sportowych.

Deklaracje i umowy

Osoba, która zainteresowana jest przyłączem powinna zgłosić deklarację chęci wykonania przyłączenia, co jest podstawą do podpisania odpowiedniej umowy. Umowa, to zgoda na wykonanie przyłącza w Państwa lokalu, na nieruchomości użytkownika. Co najważniejsze, umowa jest nieodpłatna i nie zobowiązuje do skorzystania z naszej oferty. Osoby, które skorzystają z naszej oferty na etapie realizacji zadania będą mogły liczyć na promocyjne stawki dostępu do Internetu. Ostatnim etapem jest podpisanie umowy na świadczenie usług. Jest to typowa umowa abonamentowa na dostęp do Internetu w oparciu o nowe przyłącze (klient wybiera swój pakiet, ofertę, dodatkowe opcje).

Jak wygląda przyłącze?

Przyłącze w bloku: od instalacji teletechnicznej znajdującej się w klatce odprowadzony jest ruraż z kablem światłowodowym, który kończy się gniazdem abonenckim w mieszkaniu klienta.Przyłącze w budynku jednorodzinnymbedzie realizowane drogą napowietrzną (światłowódze słupa energetycznego będzie przewieszony do budynku). Tam tworzone jest gniazdo abonenckie (przypomina ono gniazdko telefonu).

Baner

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w Ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
Priorytet: 8 Społeczeństwo informacyjne – zwiększanie innowacyjności gospodarki
Działanie: 8.4 Zapewnienie dostępu do Internetu na etapie "ostatniej mili"

Obraz