O nas

O naszej firmie

Firma Raczek.net rozpoczęła w sierpniu 2006 roku działalność jako dostawca usługi stałego dostępu do Internetu na terenie miasta i okolicy Głogówka. Na lokalnym rynku już od 1999 roku w branży IT.

W maju 2008 zostaliśmy podłączeni do węzła telekomunikacyjnego poprzez łącze ATM OC3. Dzięki temu możliwym stał się jeszcze bardziej dynamiczny rozwój naszej firmy, a co za tym idzie możemy świadczyć naszym Klientom wysokiej jakości usługi telekomunikacyjne przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Celem firmy Raczek.net jest dostarczenie możliwie jak największej liczbie mieszkańców Głogówka oraz okolic wysokiej jakości usług telekomunikacyjnych w tym również stałego dostępu do Internetu. Regularnie poszerza się grono naszych zadowolonych klientów, co stanowi dla nas dodatkową motywację do pracy.

Zakres naszych usług dynamicznie się rozszerza. Każdy problem naszych klientów staramy się możliwie szybko i sprawnie rozwiązać jednocześnie zapewniając naszym Klientom najwyższą jakość usług przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Pracujemy intensywnie nad tym, aby kojarzono nas nie tylko z usługą dostępu o Internetu, ale również z rzetelnością, fachowością i szybkością działania.

Należymy do iNet Group a co za tym idzie

  • Legalność działania, wszystkie firmy są zgłoszene do Urzędu Komunikacji Elektronicznej, wystawiają faktury VAT, płacą podatki
  • Usługa na najwyższym poziomie, firmy posiadają łącza symetryczne, dobrze rozplanowany podział łącz, sieć kablowa lub radiowa oparta jest o wydajny szkielet.
  • Wykwalifikowane ekipy monterskie i serwisowe, szybko i sprawnie reagują na zgłoszenia klienta
  • Stale inwestycje w sprzęt, infrastrukturę i wiedzę techniczną aby zapewnić usługę na najwyższym poziomie
  • Reprezentują polski kapitał, zatrudniają polskich pracowników wspierając tym samym społeczności lokalne.
  • Wspomagajnie lokalnych społeczności udostępnając usługi placówkom oświatowym po preferyjnych cenach.

O nas

Jakość usług

Oferowana przez nas jakość usług dostarczana jest kompleksowo. Jakość to codzienne starania o wysoki standard, który rozpoczyna się w fazie sprzedażowej przez instalację usługi, jak też w późniejszym czasie w trakcie jej świadczenia.

Dostępność usług (SLA) 99%
Monitorowanie infrastruktury sieciowej 100%
Średni czas na połączenie z personelem 55s
Poprawność faktur 99%

O nas

Wartości i cele

Podstawowymi wartościami, którymi konsekwentnie się kierujemy:

  • Bezustanna praca nad zadowoleniem klientów
  • Odpowiedzialność i uczciwość
  • Nabywanie, poszerzanie wiedzy i doświadczenia praktycznego

Naszym celem jest zatem ciągły rozwój, wdrażanie nowych technologii, rozwój infrastruktury i firmy.

First slide

Zapytaj o szczegóły

Skorzystaj z naszej pomocy

Napisz do nas